Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

Avcılar Cumhuriyetin ilanından önce Rumlar tarafından yerleşim yeri olarak kullanıyordu. Avcılar, ismini bu bölgede avcılık yapan avcı insanlardan almıştır. Denize yakın olduğu için nem oranı yüksektir. Avcılar çok eski bir yerleşim yeri olmakla beraber deprem sonrası bölgede yenileme gözlemlenmiştir.

Avcılar’da Görünen Haşere Türleri:

Nem oranı yüksek olan yerlerde, kara böcek, radar böceği, sivrisinek gibi uçan haşere türleri gözlemlenmektedir. Avcılar merkezli çalışan servisimiz avcılar civarındaki haşere sorunlarına çok hızlı bir şekilde müdahale eder. Haşereden kaynaklı sorunlarınızı sıfıra indirgene kadar aralıksız çalışır.Avcılar böcek ilaçlama ekibi 7/24 kesintisiz olarak hizmet vermektedir. Aklınıza böcek ve haşereler ile ilgili bir soru takıldığında İstanbul ilaçlama çağrı merkezimizi her zaman arayıp detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Avcılar bölgesinde yeşil alan çokluğundan dolayı yaz aylarında sivrisinek sorunu yaşanmaktadır. Sivrisinek özellikle bahçeli apartmanlarda daha yoğun olarak görülür. Sivrisinekler insandaki kanı emerek beslenir ve kan emme sırasında ısırıktan dolayı insana hem acı verir hem de mikrop bulaştırır. Özellikle dişi sivrisinekler sıtma gibi hastalıklara neden olmaktadır. Isırıklarından dolayı sıcak yaz aylarında serinlemek için bahçenizde oturduğunuzda sizlere rahatsızlık verirler. Bahçenizdeki sivrisineklerden korunmak için Avcılar böcek ilaçlama hizmetimizden yaralanabilirsiniz. Böcekler bahçenizi ve evinizi istila etmeden önce ilaçlama yaptırdığınızda bu yaz ayı boyunca içiniz rahat bir şekilde kullanım alanlarınızda rahatça oturabilirsiniz.

Avcılar deprem bölgesi sayıldığı için, bütün binaların altında sığınaklar mevcuttur. Bu sığınaklar uzun zaman kullanılmadığı için kedi ve diğer sokak hayvanlarının barınmasına olanak sağlıyor. Hayvanlar beslenmek için dışarı çıkıp geldiğinde beraberinde böcekleri de getiriyor, (kene, pire, güve tahtakurusu) kullanılmayan eşyalarınız bodrum katlarına bıraktığınızda ve kullanılmak üzere tekrar evinize getirdiğinde böcekleri de evinize taşımış oluyorsunuz. Böcekler ile fazla sorun yaşamamak için yaz aylarının başlarında mutlaka apartmanınızı ilaçlama yaptırınız. Böyle durumlarda Avcılar böcek ilaçlama hizmetimizden yaralanabilirsiniz.

Avcılar İlçesindeki İlaçlama Ağımız:

 • Üniversite Mahallesi İlaçlama
 • Ambarlı Mahallesi İlaçlama
 • Cihangir Mahallesi İlaçlama
 • Mustafa Kemal Paşa Mahallesi İlaçlama
 • Denizköşkler Mahallesi İlaçlama
 • Gümüşpala Mahallesi İlaçlama
 • Yeşilkent Mahallesi İlaçlama
 • Merkez Mahallesi İlaçlama
 • Tahtakale Mahallesi İlaçlama
 • Avcılar Merkez Mahallesi İlaçlama

One thought on “Avcılar Böcek İlaçlama Servisi

 1. Pingback: Beylikdüzü Böcek İlaçlama | İstanbul Böcek İlaçlama