Başakşehir’de haşere ile mücadele

Başakşehir’de haşere ile mücadele

2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden ayrılarak ilçe olan Başakşehir’de 353 bin kişi ikamet etmektedir. Başakşehir, kuzeyinde Arnavutköy, kuzeydoğusunda Sultangazi, doğusun da Esenler, güneyinde ise Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batı kısmında da Esenyurt ilçesine komşudur. İstanbul’un son dönemlerde gözde ilçeleri arasında yer alan Başakşehir’de de böcek ve haşereler ilçe halkının korkulu rüyası haline gelmiştir.

Haşerelerden ilkel yöntemler kullanarak sonuca ulaşamazsınız!

Kimi ilkel yöntemlerle kimi de kalıcı olmayan yöntemlerle ilaçlama yaparak böcek ve haşerelerle mücadele etmiştir. Ancak bu yapılanlar sağlıklarına ciddi zararlar verdiği gibi mücadele de etkin rol oynayamamıştır. Kalıcı ilaçlama yöntemlere başvurmak isteyenler firmamızı arayarak böcek ve haşerelerden kurtulmuşlardır. Hemen hemen her türlü haşere üzerinde etkili yöntemlerle ilaçlama yapan şirketimiz uygulamalarıyla müşterilerinden tam not alarak çalışmalarındaki başarı seviyesini bir kat daha yukarıya taşımayı hedeflemektedir.

Fiyatlandırmalarımız cebinize zarar vermez

Başakşehir’deki şubemiz dileyen her ilçe halkının her saat yanında olmayı ve ilaçlama yapmayı ilke edinmiştir. Uygun fiyatlarla ve ödeme kolaylıklarıyla müşterilerini karşısına çıkan firmamız, Haşerelerin her ortamda gezinerek, evinize ve iş yerlerinize çeşitli mikroplar taşıdığını, salgın ve bulaşıcı hastalıklara neden olduğu bilinciyle böcek ve haşere türlerinden kurtulmanız için anında profesyonel ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Ekibimiz, sizin evinizi veya işyerinizi terk etmeden kokusuz ilaçlamasını yaparak temiz ve sağlıklı mekânınızda oturabileceğiniz alanı teslim etmektedir. Başınıza bela olan Böcek ve haşere ile mücadele için firmamızı tercih edin rahat edin.